OGEN PUMP

الکتروپمپ اژن

دارای کارت گارانتی طلایی با ۱۸ ماه ضمانت کیفیت کالا

پمپ اژن مدل OPM50

از مدل پمپ های سانتریفیوژ با پروانه برنجی میباشد که بواسطه استفاده از تکنولوژی اسپیسرهای استیل در دو طرف پروانه مشکلات عدم راهاندازی پمپ بعلت زنگ زدگی سطوح چدنی مرتفع گردیده است . این پمپ با توان موتور نیم اسب، فشار مناسبی ایجاد کرده و برای مصارف خانگی و صنعتی مناسب و قابل استفاده است.
برای عملکرد درست پمپ میبایست مایع ورودی تمیز و عاری از ماسه و ناخالصی های دیگر باشد. لذا استفاده از فیلتر در ورودی پمپ
الزامی میباشد.

پمپ اژن مدل OPM100

از مدل پمپ های سانتریفیوژ با پروانه برنجی میباشد که بواسطه استفاده از تکنولوژی اسپیسرهای استیل در دو طرف پروانه مشکلات عدم راهاندازی پمپ بعلت زنگ زدگی سطوح چدنی مرتفع گردیده است . این پمپ با توان موتور یک اسب، فشار مناسبی ایجاد کرده و برای مصارف خانگی و صنعتی مناسب و قابل استفاده است.
برای عملکرد درست پمپ میبایست مایع ورودی تمیز و عاری از ماسه و ناخالصی های دیگر باشد. لذا استفاده از فیلتر در ورودی پمپ توصیه می شود.

پمپ اژن مدل OJM100

از مدل پمپ های سانتریفیوژ تک پروانه ( خودمکش ) است که قابلیت استارت مجدد با وجود هوا در ورودی را دارد و برای استفاده داخل منازل و کاربردهای کشاورزی و صنعتی مناسب میباشد.

پمپ اژن مدل OCM100

از مدل پمپ های سانتریفیوژ تک پروانه است که در زمان کار بسیار کم صدا و مناسب برای استفاده داخل منازل و کاربردهای صنعتی و ساختمانی میباشد .

پمپ اژن مدل OBMT 200 , OBM200

از مدل پمپ های سانتریفیوژ دو پروانه است که برای سیستم های با فشار بالا در سایتهای صنعتی و عمرانی و در مصارف خانگی در آپارتمانهایی با تعداد واحد زیاد قابل استفاده است.

الکتروپمپ اژن

مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش الکتروپمپ اژن

۰۲۱-۷۷۶۳۴۷۳۵
۰۲۱-۷۷۶۳۸۶۳۵