کفکش راناب

آبگون صنعت پشتیبان ، نماینده انحصاری کفکش های رانآب

مشخصات فنی کفکش راناب :

» گـروه صنعتی رانـآب, با بـهره گیری از متخصصین مـجرب در زمـینه ( انتقال سیالات, ماشین کاری, متالوژی و برق ) اقدام به تولید کفکش های دو جداره جهت انـتقال آب از چـاه های حفاری شده , با قطر ۸ اینچ به بالا اقـدام نموده و امیدوار است طراحی جدید محصولات رانآب با رانـدمان بـهینه و حـداقل مصرف انـرژی، نیاز شما مشتریان گرامی را برطرف سازد .

» بدنه کفکش های رانآب از جنس آلـومینیوم آلیـاژی بوده که توسط متخصصین متالوژی, ریـخته گری , نشتی گیری و ماشین کاری گردیده اسـت . همچنین پیـچ ها , پـروانه ها و شـفت پمپ از جنس فـولاد ضـد زنـگ ( استنلس استیل ) میباشد .

» در کلیه کفکش های رانآب, به جهت جلوگیری از ورود آب به داخل مـوتور از دو عدد سـیل مکانیکی ضد سـایش ایتالیایی, ( سیلیکون کارباید ) و یک عـدد کاسه نمد استفاده شده که در قسمت انـتهای مـوتور در محفـظه پرشده از روغـن مخصوص قرار گرفته اند .

» استـفاده از روتـور استاتورهای مطابق با استانداردهای بین المللی که توسط دستگاههای تمام اتوماتیک متناسب با ولتاژ برق ایران ( ۲۲۰ – ۳۸۰ ولت ) سیم پیچی شده اند, از خصوصیات کفکش های رانآب میباشد . همچنین به جهت جلوگیری از تنش و لرزش شفت در کفکش های رانآب, از یک عدد بوش ضد سایش لاستیکی ( مهار ) که باعث بالا بردن عمر مفید بلبرینگ ها میشود استفاده شده است .

» در موتور کفکش های رانآب به جهت روانکاری و خنک کردن موتور از روغن مخـصوص مطابق با استانداردهای زیـست مـحیطی استفاده شده است تا در صدد بـروز احتمالی نشت روغن, آب را آلوده نکند .

موارد استفاده:

۱- جهت پمپاژ آب از کلیه چاههاي حفاري شده دستی و لوله جدار،
۲- تامین فشار جهت آب نما،
۳- فواره ها و ایرواشر صنعتی،
۴- تخلیه پس آب هاي فاضلاب ( با غلظت کم )،
۵- انتقال آب از مخازن و استخرها،
۶- آبیاري و کشاورزي،
۷- انتقال سیالات در صنایع،
۸- تخلیه پس آب هاي باران و خانگی و …

راناب، نسل جدید کفکش های تکفاز و سه فاز با راندمان بالا . مطابق با استانداردهای بین المللی و زیست محیطی

تمامی کفکش های رانآب، قابلیت استفاده در لوله با جداره ۸ اینچ را دارا میباشند .

کفکش

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید

آبگون صنعت پشتیبان از سراسر ایران نماینده فعال میپذیرد .

۰۲۱-۷۷۶۳۴۷۳۵
۰۲۱-۷۷۶۳۸۶۳۵